Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Divos ADD3 VM16, 20L

Divos ADD3 (20 lit.) Високо активна, пенлива адитивна течност на база на сурфактанти, за отстранување на масти и други органски нечистотии од сите видови мембрани.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart