Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Brightwash VB14, 20L

Brightwash VB14 20L е концентриран детергент наменет за тврдокорни нечистотии кој содржи моќна мешавина на секвестранти и сурфактанти.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart