Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda Ultra Speed Trio мопа, 40cm

Ultra Speed Trio мопа 40 цм. Белo влакно: 100 % Полиестер микрофибер / Сиво влакно: 70 % Полиестер, 30 % Памук / Беж влакно: 75% Памук, 20% Полиестер 5% Вискоза. Високи перформанси, ниска фрикција и восока апсорпција.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart