Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda SuperMop кофа, 10L

Кофата SuperMop од 10 лит е направена од цврста пластика и е опремена со овална цедалка за да се ослободи од вишокот на влага од вашиот џогер.

 

 

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart