Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda Spray Pro рачка, 500ml

Vileda Spray Pro рачка/стап за спреј моп е професионал, подготвен за употреба систем за чистење на подот кој содржи се пто ви е потребно за бришење без кофа. Само наполнете ја рачката со вода и имате се што ви е потребно за чистење на тврди подови и скали во една единица која е лесна за употреба. Компатибилна со било кој носач за крпа диаметар 23мм со дупка и резервоар од 500мл. Алуминиумски стап 145цм.

 

 

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart