Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vileda Evolution алатка за миење прозори навлака

Со нетрпение очекувајте ја флексибилноста за исполнување на секоја цел за чистење прозорци, каде што лесната рачка за употреба со повеќе позиции 4-во-1 обезбедува поефективен и поергономски метод за пристап и чистење на прозорците.

Алатка за миење прозори 35цм Evolution со навлака.
Навлака за прозорец резерва 35цм Evolution

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart