Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan ултра хигиенски чистач за површини, 245mm

Vikan ултра хигиенски чистач за површини со мини рачка 245 mm – сина (достапни бои розева, зелена, сина, црвена, бела, жолта, портокалова, темно сина)

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart