Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan сет од 3 четки Ø2, Ø5, Ø6mm, 150mm

Vikan со три четкички со дијаметар, Ø2, Ø5, Ø6 mm, 150 mm идеален за чистење на мали/тесни отвори и вентили во апарати како што се машини за сок и кафе. (достапни бои бела, сина, црвена).

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart