Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan мека метла, 610mm

VIKAN метла мека 610мм. Оваа метла е дизајнирана ефикасно да брише брашно, скроб и други прашоци од суви области. Може да се користи со која било рачка на Викан.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart