Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan крута четка, 270mm

VIKAN 70413 четка крута 270мм. Лесно исчистете ги силно извалканите области како што се кланиците и погоните за преработка на месо со овој цврст пилинг за напојување со вода, кој се одликува со многу ефикасна дистрибуција на вода.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart