Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Vikan ергономска лопатка, 2L

Соберете ги сите суви или влажни состојки на храната со ергономски дизајнираната лопатка на Vikan. Совршено избалансираниот стисок штити од напрегања, додека рамното дно го спречува претекнувањето на состојките од лопатката.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart