Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Plantella течно ѓубриво лист, 1L

Висококвалитетно течно ѓубриво, збогатено со витамини и екстракти од алги за ѓубрење на сите видови зелени растенија во затворен простор, прозорец, балкон и градина. Овозможува правилна исхрана на сите видови украсни растенија што не цветаат. Содржи идеална комбинација на главни хранливи материи и микронутриенти со додавање на органска материја. Листот на плантелата обезбедува оптимален раст на украсните растенија.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart