Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Plantella орхидеја, 250ml

Plantella течно минерално ѓубриво за сите видови орхидеи. Со редовно оплодување, вашите орхидеи ќе цветаат пообилно и подолго време. Ѓубривото се доставува преку кореновиот систем, така што растението лесно и брзо го апсорбира. Прилагоден состав на главните НПК хранливи материи и микронутриенти.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart