Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

FATO хартиени салфети, 2 слојна

Хартиени салфети Fato, 2 – слојна, 100% целулоза, 25см.х25см. Боја по избор од предложените. Пакување од 100 парчиња.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart