Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Cif Professional Win & Multi Surface, 750ml

CIF PROFESSIONAL WIN & MULTI SURF. (0.75L)брзо ги одстранува маснотиите и нечистотиите оставајќи зад себе блескаво сјајни површини. Готов за употреба на прозорци, внатрешни површини, вклучително огледала, маси и останати цврсти површини.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart