Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Bio Plantella жолти лепливи плочи

Жолтите лепливи штици се еколошки најдобрата заштита на кромидот, празот, лукот и лукот од мушички на кромид, минувач на листови од праз и други штетници во зеленчуковата градина, како што се вошките вошки, цветниот молец и ситното семе од репка. Лепливите плочи со внимателно избрана нијанса на жолта, неодоливо ги привлекуваат штетниците, кои по контакт се лепат за брзолепливиот ентомолошки лепак кој нема активни хемикалии.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart