Пребарување

Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106
Потребна ви е помош? +389 (02)2401 106

На залиха

Bio Plantella балзам за листови, 200ml

Pantella природниот балзам за лисја на база на масло ги чисти и ги проширува порите на листовите и ги спречува наслагите и прашината на растенијата со мазни лисја, овозможувајќи им полесно да дишат. Го враќа природниот сјај и здрав изглед на чистите и здрави лисја. Нема непријатен мирис и не капе.

Спореди

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart